Keyless Protector jau Lietuvoje! Susipažinkite su pirma pasaulyje elektroninio automobilio rakto apsaugos sistema.

Mūsų tikslas buvo sukurti apsaugą kuri apsaugotų jūsų automobilį nuo vagystės pasitelkus „retransliavimo“ ataką, tuo pačiu išsaugant visas beraktės sistemos funkcijas.

Kaip veikia Keyless Protector

Kaip veikia Kyeless Protector męs puikiai pavaizdavome šiame trumpametražiame filmuke, kurį supras bet kokio amžiaus žiūrovas.

Keyless Protector Diegimas

Apsaugos sistema turi spaustuko formą, idealiai apgaubia rakto bateriją ir nesukelia jokių trikdžių automobilio rakto elektroninėms sistemoms. Visas diegimo instrukcijas rasite čia – diegimo instrukcijos

Automobilių su „keyless“ sistemomis vagystės

Kas yra „retransliavimo ataka“?

Keyless automobilio vagystėRetransliavimo tipo atakos (Relay Attack) yra pavojingos visiems automobiliams turintiems „smart“ tipo raktus leidžiančius patekti į automobilį ir jį užvesti tiesiog turint raktą su savimi. Šio tipo automobilio vagystėje visada dalyvauja minimum du asmenys. Abu asmenys siekiantys pavogti automobilį su savimi turi lagaminėlius ar kuprines kuriuose būna paslėpta radio dažnių skanavimo ir retransliavimo įranga.

Nesvarbu kur jūs laikote savo raktą, namie ar švarko kišenėje būdami toliau nuo automobilio. Vienas iš vagystėje dalyvaujančių asmenų savo lagamine ar kuprinėje turi prietaisą kuris pagauna rakto skleidžiamą atrakinimo signalą.

Šis signalas nuotoliniu būdu perduodamas į kito vagystėje dalyvaujančio asmens turimą įrangą kuri priėmusi perduodamą signalą jį sustiprina ir retransliuoja jį į automobilio imtuvą. Automobilio apsaugos sistema į retransliuotą signalą sureaguoja taip lyg prie jo būtų priartėjęs savininkas su raktu, automobilis tampa pažeidžiamas, automobilio vagis gali nekliudomas į jį patekti ir užvesti variklį bei išvažiuoti.

Šis metodas kelia pavojų visiems automobiliams turintiems „keyless“ sistemą. Ankščiau tokio tipo komforto sistemos buvo montuojamos į prabangius automobilius, bet nuo 2012 metų tokio tipo sistemas galima sutikti daugumoje įvairių automobilių gamintojų automobiliuose.

KAIP ĮSIGYTI

Greitu metu produktą galėsime pasiūlyti el. parduotuvėje adresu https://carkey.lt/eparduotuve/

Arba įsigyti keyless protector galite susisiekę su mumis Facebook Messenger pagalba

Taip pat paskambine telefonu +370 613 12905

arba patekite užklausą el. paštu info@carkey.lt