BMW E serijos F-Style Raktas su papildomomis funkcijomis

Naujas BMW F-style raktas jūsų E-serijai

Visai neseniai savo klientams pasiūlėme atsinaujinti savo “Rombo” arba kitaip dar vadinamus “Deimanto” formos BMW raktelius į BMW F serijos analogą.

Klientai labai greitai pamėgo šį raktelį, kuris tapo pats geidžiamiausias iš visų.

3 priežastys, kodėl šitas raktelis geresnis nei originalus

Tikriausiai pastebėjote, kad raktelis yra kur kas patogesnis nešiotis ir laikyti rankoje, bet tai toli gražu ne viskas.

Pririšus raktelį prie jūsų BMW, atsirakina papildoma funkcija su papildomu mygtuku, kuris randasi apačioje. Šio mygtuko pagalba jūs galėsite aktyvuoti “palydėk mane” ar kitaip vadinama “palydėk namo” funkcija. Kas nežinote kas tai yra, skubu paaiškinti.

BMW kaip nekeista šita funkcija tūrėjo nuo senų laikų, tik ji aktyvuodavosi jei užgesinus automobilį palengdavai posūkio svirtį. Kaip pvz. mercedes-benz galimybę įjungti šviesas per nuotolį (ką ir reiškia “palydėk mane”) tūrėjo jau nuo 2000 metų.

Tai labai patogu ieškant automobilio tamsioje prekybos centro aikštelėje, kai užmiršti kur tiksliai pastatei automobilį.

Tai išties padeda jei grįžti namo į vienkiekį, kur mažai apšvietimo, neši pirkinius, nematai kokia kelio danga eini ar net nerandi namų rakto skylės, nes aplinkui tamsu nors durk pirštu į akį.

Ir tai dar ne viskas. Tą patį mygtuką galima suprogramuoti ir jūsų kitomis sugalvotomis funkcijomis, pvz. veidrodelių užlenkimą ir pan.

Kas įdomu ir neįprasta, kad šitas F serijos raktas turi šiek tiek tolesnę veikimo zoną, jei lyginant su originaliu bmw raktu. Todėl jei automobilį prisiparkavote toliau nuo namų, netūrėtų kilti bėdų uždaryti ar atidaryti langus per atstumą, jei visgi pamiršote arba tiesiog norite išvėdinti savo BMW.

 

Sukurta vyrams, bet labiausiai dievina moterys

Spėkit kas yra dar didesnė fanės šio rakto nei Vyrai? Taip Moterys! Tiesiog neverta vargintis ir klausti, kurį raktelį rinktumėtės, nes atsakymas yra aiškus iš karto.

 

Atsibodo kas kartą reguliuotis veidrodelius ir sėdynės poziciją

Tarp kitko, kodėl verta kiekvienam tūrėti savo nuosavą raktelį? Kiekvienas raktas savyje turi atmintį, kuris įsimina raktelio šeimininko nustatymus, kaip pvz radio stotis, sėdynės ar veidrodėlių pozicijas. Tai labai palengvina gyvenimą, ypač kai skubi, o automobilį prieš tai vairavo antra pusė. Auksinė patarlė “Saugumas svarbiausia” labai tinka čia, nes netinkamai sureguliuotos sėdynės ar veidrodėliai gali tapti avarijos kaltininkai.

 

Kokiems modeliams tinka šitas super raktas?

Naujasis F serijos raktas tinka šitiems BMW modeliams E38, E39, E46, E52, E53, E60, E61, E63, E64, E65, E66, E67, E68, E70, E71, E81, E82, E84, E85, E86, E87, E88, E89, E90, E91, E92, E93, tai yra modeliai nuo 1995 iki 2008 metų