BMW Rakto Pririšimas Modeliams 3, 5, 7, x3, x5 (E38, E39, E46, E52, E53, E83)

Nemokamas BMW Rakto Pririšimas! Tiksliausias ir Išsamiausias 5 žingsnių būdas kaip pririšti savo BMW 3, 5, 7, x3, x5 serijos raktą. Užtruksite mažiau nei 1 minutę. 

Šitas BMW Rakto Pririšimas yra skirtas E38, E39, E46, E52, E53, E83 modeliams.

Daugelis su šia problema susiduria, kai rakto baterija yra smarkiai nusilpusi arba raktas nebuvo naudojamas ilgą laiką. Abiem atvėjais reikalingas rakto pririšimas prie automobilio centrinio valdymo.

 

 

Naudinga žinoti,

Jog rakto baterija yra ličio jonų pagrindu, kas reiškia jog ji yra įkraunama. Pati baterija pasikrauna nuo užvedimo spynelės, kai automobilis yra užvestas. Jei važinėjate trumpais atstumais, baterija gali tarnauti trumpiau. Todėl, kad pilnai įkrauti rakto baterija trunka 30 min. nuo to laiko, kai užvedėte automobilį.

 

Idomu tai,

Kad koncernas BMW modeliams E38, E39, E46, E52, E53, E83 sukūrė raktą su savaime pasikraunančia baterija. Tai atrodo labai patogu, bet rakto atidaryti, kad pakeisti baterija nėra galimybės. Taip pat jie paskaičiavo, kad baterija nusidėvės per 8 metų laikotarpį, o toliau jau ne jų reikalas. Laimei mes turim tam sprendimą. Įgudusios rankos perpjaus korpusą taip tiksliai, kad praktiškai nepastebėsite pjūvio. Taip pat įlituosime naują originalią bateriją ir tvarkingai uždarysime korpusą. Raktą patikrinsime diagnostikos programa ir gražinsime pilnai veikiantį jums.

 

Kodėl kitiems nepavyksta?

Nors internete pilna informacijos įvairiuose forumuose apie tai kaip pririšti raktą, bet ne visada visiems pavyksta tai padaryti.

Dažniausiai daromos klaidos:

 • Per nustatytą 15 sec. laiko tarpą nespėjama suspaudyti mygtukų kombinacijos.
 • BMW rakto pririšimas atliekamas neužsidarius durų, langų ar stoglangio.
 • Raktas laikomas neteisingoje pozicijoje.

Prieš pradėdami pasiruoškite ir pagalvokite kaip atliksite BMW rakto pririšimą. Įvertinkite tai, kad kiekvienam naujam žingsniui bus skiriama ne daugiau 15 sec. laiko. Jei turite du ar daugiau raktus, rekomenduojame juos pasidėti patogioje pozicijoje.

BMW rakto pririšimas būtinai turi būti atliekamas užsidarius duris. Jei paliksite atvirą langą ar stoglangį yra tikimybė, kad nepavyks iš pirmo karto. Taip gali atsitikti dėl silpnesnės rakto baterijos, ko pasekoje radio bangų veikimo atstumas labai sumažėja.

Rakto pozicija pririšinėjant raktą yra aktuali tuomet, jei rakto baterija yra silpna. Rekomenduojame raktą iškelti galvos lygyje arčiau galinio matymo veidrodėlio. Taip efektyviausiai pasieksite automobilyje esantį radio bangų imtuvą.

 

BMW RAKTO PRIRIŠIMAS

DĖMESIO: Tinkamai pririšti raktą prie jūsų BMW, reikia, kad centrinio sistema būtų tvarkinga ir nemestų jokių klaidų prietaisų skydelyje.

Prieš pradėdami procedūrą įsitikinkite, kad visos durys, langai ir liukas yra uždaryti.

 1. Įkiškite raktą į užvedimo spyną
 2. Per 5 sec. laikotarpį įjunkite ir išjunkite degimą, ištraukite raktą,
 3. Po to kai ištrauksite raktą turite 15 sec., kad atlikti sekantį veiksmą,
 4. Pakelkite raktą galvos lygyje ties viduriu ir laikydami pirmąjį mygtyką spustelėkite vidurinį 3 kartus,
 5. Atleiskite pirmąjį mygtuką

Jei BMW rakto pririšimas atliktas tinkamai durys užsirakins ir atsirakins automatiškai.

 

DĖMESIO: Kas turi daugiau nei vieną raktą.

Jei turite ne vieną, o kelis raktus, po sekmingo pirmo rakto pririšimo per 15 sec. laikotarpį atlikite tuos pačius veiksmus kaip su pirmu raktu. Atminkite, kad šiuo atvėju nebereikia raktelio įkišti į užvedimo spyną.

 1. Pakelkite raktą virš galvos ties viduriu ir laikydami pirmąjį mygtyką spustelėkite vidurinį 3 kartus,
 2. Atleiskite pirmąjį mygtuką

Jei BMW rakto pririšimas atliktas tinkamai durys užsirakins ir atsirakins automatiškai.

 

Sveikiname, jei viskas pavyko! O, jei visgi susidūrėte su problemomis, skambinkite mums arba parašykite į messengerį.

8 thoughts on “BMW Rakto Pririšimas Modeliams 3, 5, 7, x3, x5 (E38, E39, E46, E52, E53, E83)

 1. Martynas Atsakymas

  Sveiki. O jeigu bagažines spyna sugedusi ir ji neužsidaro gali itakoti pririsima

  • Šarūnas Įrašo autorius(-ė)Atsakymas

   Sveiki, jei mechaniškai sugedusi tai neįtakoja, jei tai elektroninis gedimas, tai taip.

 2. antanas Atsakymas

  sveiki. nusipirkau kita rakteli, nes senas buvo kazkieno ardytas ir mikroshemos keli kontaktai nulauzti. isimemiau is naujo raktelio mikroshema idejau i sena rakteli, prisirisau. auto uzsirakina atsirakina kaip ir viskas gerai, tik dabar nesikuria masina su nauju rakteliu o su sena mikroshema kuriasi?

  • Šarūnas Įrašo autorius(-ė)Atsakymas

   Sveiki, neužtenka tik pririšti jei pakeitėte visiškai kitą mikroschemą. Reikalingas rakto pririšimas su specialia įranga. Prašau kreipkitės, padėsim.

 3. Alvydas Atsakymas

  Sveiki.BmwX5,amerikietiskas.3l.2001 metu.Raktas uzveda varikli,bet duru (svarbiausia bagazines) neatidaro.Pries tris dienas tai prasidejo.Turiu du raktus.Pirmas anksciau pradejo nebeveikti.Laukiu pagalbos.Aciū.

  • Šarūnas Įrašo autorius(-ė)Atsakymas

   Sveiki, problema aiški, galiu sutvarkyti, prašau susisiekite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *